UOSB'den sanayicilere yönelik bilgilendirme toplantısı

UOSB'den sanayicilere yönelik bilgilendirme toplantısı
UOSB'den sanayicilere yönelik bilgilendirme toplantısı
UŞAK (AA) - Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım sanayicilere yönelik projeler ve hizmetlerle ilgili bilgi...

UŞAK (AA) - Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım sanayicilere yönelik projeler ve hizmetlerle ilgili bilgi verdi.

Yıldırım, UOSB hizmet binasında yaptığı konuşmada,   yatırım  ve sanayicilere sunulan hizmet açısından Türkiye 'nin önemli OSB'leri arasında yer aldıklarını kaydetti.

Hizmet binasını 2014 yılında yenilediklerini ifade eden Yıldırım, devam eden projelerle ilgili bilgi verdi.

Bölgenin su ihtiyacını giderecek gölet projesinin inşaatına başlandığını ifade eden Yıldırım, "Sanayicilerimizin banka, kargo, rulman, soğuk demir, tamirat gibi ihtiyaçlarını şehir merkezine gitmeden karşılayabilmeleri için UOSB Finans ve Ticaret Merkezi projemizi hayata geçirdik. Bölgemizde 2 banka şubesi ve 15 yeri bu merkezde hizmet veriyor. Atık su arıtma tesisimize ilave havalandırma havuzları kuruyoruz, bu sayede mevcut arıtma tesisi kapasitemizi arttıracağız" dedi.

Bölgedeki doluluk oranının yüzde 99'a ulaştığını ve 2015 yılında önemli gelişmeler yaşanacağını söyleyen Yıldırım, daha sonra sanayicilerin sorularını yanıtladı. 

 

 


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  OSB

  ,

  Yatırım

  ,

  Banka

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  2015

  ,

  iş yeri