Uşak Sportif, Can Korkmaz'ı transfer etti

Uşak Sportif, Can Korkmaz'ı transfer etti
Uşak Sportif, Can Korkmaz'ı transfer etti
UŞAK (AA) - Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Uşak Sportif, Medical Park Trabzonspor'dan oyun kurucu Can Korkmaz ile anlaştı. Uşak Sportif Genel...

UŞAK (AA) -  Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Uşak Sportif, Medical Park Trabzonspor'dan oyun kurucu Can Korkmaz ile anlaştı. 

Uşak Sportif Genel Menajeri Fatihan Erdoğan, yaptığı açıklamada, bir süredir görüştükleri oyun kurucu Can Korkmaz'la anlaşmaya vardıklarını söyledi. 

Can Korkmaz'ın takıma önemli katkı sağlayacağını kaydeden Erdoğan, "Daha önce oyun kurucu ABD 'li Watson ve Harrison ile anlaşmıştık. Böylelikle transferde bir numara pozisyonunu tamamladık. Yerli oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor, altyapıdan da bir iki ismi takımda kullanmak istiyoruz" dedi. 

Erdoğan bir yabancı transferi daha yapmayı planladıklarını ifade etti. 

Uşak Sportif, transferde ABD'li kısa forvet Paul Harris, oyun kurucu D'angelo Harrison, forvet Tyrone Johnson, pivot Khem Birch, oyun kurucu Watson ve Torku Konyaspor'dan Mesut Ademoğlu ile anlaşma sağlamıştı. Uşak ekibi Can Korkmaz transferi ile bu sezon toplam 7 oyuncu ile anlaşma sağlamış oldu.