Uşak Sportif'ten Vali Yavuz'a ziyaret

Uşak Sportif'ten Vali Yavuz'a ziyaret
Uşak Sportif'ten Vali Yavuz'a ziyaret
UŞAK (AA) - Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Uşak Sportif'in başantrenörü Ozan Bulkaz ve genel menajer Fatihan Erdoğan, Uşak Valisi Seddar Yavuz'u...

UŞAK (AA) - Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Uşak Sportif'in başantrenörü Ozan Bulkaz ve genel menajer Fatihan Erdoğan, Uşak Valisi Seddar Yavuz'u makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Vali Yavuz'a takıma verdiği destekten dolayı teşekkür eden Başantrenör Bulkaz, yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili bilgi verdi.

Güçlü bir takım kurmayı başardıklarını dile getiren Bulkaz, "Basketbol Süper Ligi'nde üçüncü yılımızda play-off'u hedefliyoruz. İstekli bir ekip olarak lige renk katmak ve başarılı olmak istiyoruz. Umuyorum taraftarımızın desteği ile bunu başarırız. İlimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi. 

Vali Yavuz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, "Uşak Sportif, ilimizi Basketbol Süper Ligi'nde 2 sezondur başarıyla temsil ediyor. Takımın, finansal meseleleri çözülmüş, sponsor desteği sağlanmış bir şekilde yoluna devam edeceğine ve üçüncü yılında play-off'a kalacağına inanıyorum" diye konuştu.

Seddar Yavuz, Uşak Sportif'in her zaman yanında olacaklarını da sözlerine ekledi. 


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Sponsor

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  sezon

  ,

  zaman