Uşak Tanıtım Günleri

Uşak Tanıtım Günleri
Uşak Tanıtım Günleri
UŞAK (AA) - Uşak Valiliği, belediyesi ve Uşak Ticaret Odası'nın katkılarıyla 18-22 mayıs tarihlerinde yapılacak "Uşak Tanıtım Günleri" etkinliğine...

UŞAK (AA) - Uşak Valiliği, belediyesi ve Uşak Ticaret Odası'nın katkılarıyla 18-22 mayıs tarihlerinde yapılacak "Uşak Tanıtım Günleri" etkinliğine ilişkin basını bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda konuşan Uşak Valisi Seddar Yavuz, Uşak'ın potansiyeli yüksek bir şehir olduğunu belirterek, "Bu potansiyeli tanıtım günleri ile anlatacağız. Tanıtım günlerini hazırlayan ve emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi. 

Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Uludağ ise kentin yararına olacak her türlü projeyi desteklediklerini anlatarak, bu yılki organizasyonun önceki yıllara göre daha geniş katılımlı olacağını belirtti. 

UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet da etkinlikte ilen yerel ürünlerini ve kültürel değerlerini ön plana çıkarmak istediklerini ifade etti. Kuvvet, "Bu organizasyonun bir sonraki adımı İstanbul Feshane'de Uşak Tanıtım Günleri düzenlemek. Bunun içinde gerekli çalışmalara başladık" bilgisini verdi.