Uşak'tan kısa kısa

Uşak'tan kısa kısa
Uşak'tan kısa kısa
- CHP Merkez İlçe Başkanlığı için Yazgan ve Arslan, adaylıklarını açıkladı

UŞAK (AA) - CHP Merkez İlçe Başkanlığı için Sevinç Yazgan ve Halil Arslan, adaylıklarını açıkladı.

Sevinç Yazgan, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, partisini geniş kitlelere ulaştırmak istediğini belirterek, partisini Uşak'ta ilk sıraya taşımayı hedeflediğini söyledi.

 

Halil Arslan da bir saat sonra aynı yerde düzenlediği basın toplantısında, yıllardır CHP'ye hizmet verdiğine değinerek, "Partimizi Uşak'ta birinci parti yapmak için ekibimle elimizden geleni esirgemeyeceğiz, hepinizin huzuruna söz veriyorum. Bu nedenle adaylığımı açıklayarak desteklerinizi bekliyorum"  ifadelerini kullandı.

- Engelli öğrencilerden müze gezisi

Uşak Belediyesi Özel Eğitim Uygulama ve İş Uygulama Merkezinin engelli öğrencileri, kentin tarihi, coğrafyası, kurtuluş mücadelesi, turizm zenginlikleri, doğal güzellikleri ve folklorik değerlerinin canlandırıldığı Kent Tarihi Müzesi'ni gezdi.

Merkezin müdürü Ömer Yavaşça, orta ve ağır derecede zihinsel yetersizliği bulunduğunu belirttiği 40 öğrenciye, müzeyi gezdirdiklerini aktararak, "Mutlu olmalarını görmek bile bizim için çok sevinç verici bir duygu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.