UTSO'nun yeni hizmet binası tamamlandı

UTSO'nun yeni hizmet binası tamamlandı
UTSO'nun yeni hizmet binası tamamlandı
UŞAK (AA) - Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Başkanı Mustafa Kuvvet, yeni hizmet binasının yapımının tamamlandığını ve kısa sürede açılacağını...

UŞAK (AA) - Uşak Ticaret ve Sanayi Odası (UTSO) Başkanı Mustafa Kuvvet, yeni hizmet binasının yapımının tamamlandığını ve kısa sürede açılacağını bildirdi.

Kuvvet, yaptığı yazılı açıklamada, İzmir - Ankara karayolu mevkisinde yaptırılan yeni hizmet binasının tamamlandığını belirtti. 

Yapımı 10 yıl süren yeni hizmet binasının 12 bin metrekare kapalı alana sahip olduğunu, içinde 300 ve 100 kişilik iki toplantı salonu  ile 7 adet eğitim salonu bulunduğu bilgisini veren Kuvvet, ağustos ayı içinde hizmete girecek yeni binalarıyla oda üyelerine daha kaliteli hizmet verme imkanına kavuşacaklarını ifade etti.  

Kuvvet, yeni hizmet binalarının rutin oda faaliyetleri ile düzenlenecek eğitim çalışmaları ve fuarlarla iş dünyasına hizmet vermenin yanı sıra sahip olduğu imkanlarla Uşak'taki diğer sivil toplum örgütlerinin de kullanımına da açık olacağını da bildirdi.