14 Mart Tıp Bayramı

14 Mart Tıp Bayramı
14 Mart Tıp Bayramı
VAN (AA) - Van İl Sağlık Müdürü Dr. Yakup İmren, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.İmren, mesajında, sağlıklı hayatın, insanların...

VAN (AA) - Van İl Sağlık Müdürü Dr. Yakup İmren, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

İmren, mesajında, sağlıklı hayatın, insanların vazgeçemeyeceği en temel hak olduğunu belirtti.

Sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından birisinin, sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesi olduğunu vurgulayan İmren, mesajında şunları kaydetti:

"Sağlıklı bir toplum yaratabilme uğruna vatandaşlarımıza gece gündüz demeden hizmet vermeyi, meslek icabı karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini özveriyle devam ettirmeyi kendilerine ilke edinmiş sağlık çalışanlarımızın, en büyük kazancı büyük orandaki memnuniyet ve teşekkürdür. Dolayısıyla şifa veren ellere olan memnuniyet, teşekkür ve dua bizim en büyük zenginliğimiz, geleceğe bakarken en büyük güvencemizdir. Bu düşüncelerle mesleğimizin her alanında yıllarca insan sağlığı için hizmet vermiş ve bu gün aramızda olmayan değerli sağlık çalışanlarını rahmet ve minnetle anıyor, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren değerli hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum."


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Gece

  ,

  toplum

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet