AA'nın abonelik kampanyası devam ediyor

AA'nın abonelik kampanyası devam ediyor
AA'nın abonelik kampanyası devam ediyor
VAN (AA) - Anadolu Ajansı, ülke genelinde yerel basını desteklemek amaçlı başlattığı abonelik kampanyasını, Van, Muş ve Bitlis'te sürdürüyor.100. Yıl...

VAN (AA) -  Anadolu Ajansı, ülke genelinde yerel basını desteklemek amaçlı başlattığı abonelik kampanyasını, Van, Muş ve Bitlis'te sürdürüyor.

100. Yıl Vizyonu çerçevesinde 11 dilde yayın yaparak dünyanın en etkin 5 haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam eden AA, bir taraftan da yerel basına destek amaçlı uygun abonelik kampanyasını sürdürüyor.

Kampanya hakkında bölgelerdeki illeri gezen AA Abone Servisi görevlileri, kentlerde bulunan yerel basın başta olmak üzere abone olmak isteyen ilgili kurum ve kuruluşlarla görüşmelere başladı.

11-14 Kasım tarihlerinde Van, Muş ve Bitlis illerinde çeşitli ziyaretlerde bulunacak olan abone servisi, Van'da ilk gün bazı kurumlar ile Vanolay ve Gazetevan yetkilileriyle görüştü.

Abone servisi, kentteki diğer basın kuruluşlarıyla da görüşmelere devam edecek.

Bölgedeki 9 ilin haberini, AA kalitesine ulaşma fırsatıyla ilgililere aktaracak servis, Bitlis ve Muş ziyaretleri sonrası bölgeden ayrılacak.