Anneler Günü'ne doğru

Anneler Günü'ne doğru
Anneler Günü'ne doğru
VAN (AA) - AK Parti Van milletvekili adayı Prof. Dr. Ömer Çaha, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.Yeryüzündeki en kutsal...

VAN (AA) - AK Parti Van milletvekili adayı Prof. Dr. Ömer Çaha, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Yeryüzündeki en kutsal görevi üstlenen annelerin, karşılıksız sevgi, bitmeyen özveri, sınırsız hoşgörü ve mutluluk kaynağı olduğunu belirten Çaha, bir insanı yetiştirmek ve onu yaşama hazır duruma getirmenin, annelerin yakınmadan, sorumluluk duygusuyla yerine getirdiği kutsal bir uğraşı olduğunu kaydetti.

Çaha, mesajında şunlara yer verdi:

"Yaşamımız boyunca vazgeçmediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimize, hak ettikleri ilgi ve sevgiyi her zaman göstermeliyiz. Annelere gösterilecek sıcak ilginin ve özenin, aile içinde sevgi ve saygı duygularının pekiştirilmesini ve daha sağlıklı bir toplumun oluşmasını sağlayacağını kanaatindeyim. Değeri ölçülemeyen, yaşam deneyimleriyle bize her zaman yol gösteren, dünyayı ve yaşamı sevdiren, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."