Badminton il birinciliği müsabakaları sona erdi

VAN (AA) - Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan 11 ve 15 yaş altı Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.Fevzi...

VAN (AA) - Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan 11 ve 15 yaş altı Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Fevzi Çakmak Spor Salonu'nda düzenlenen, çekişmeli ve kıyasıya mücadelelerin sergilendiği müsabakalar sonucunda 15 yaş altı erkekler kategorisinde Ömer Güleş, bayanlar kategorisinde ise Meryem Temel birinci oldu.

Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara ödülleri Badminton İl Temsilcisi Atilla Enterili ve müsabakaları izlemeye katılan aileler tarafından verildi.

Ödül töreninin ardından konuşan Badminton İl Temsilcisi Atilla Enterili, katılımın çok fazla olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

Müsabakalara katılan tüm sporcuları tebrik eden Enterli, "Badminton sporunun ilimizde daha da yaygınlaşması için İl Müdürlüğümüz tarafından farklı tarihler arasında açılan ücretsiz kurslarımızın her kesimdeki gençlerimizin bu kurslardan faydalanmaları için büyük bir önem gösteriyoruz. Bu kurslara katılarak kendilerini geliştirip ve badminton branşındaki performanslarını en şekilde sergileyerek ilimizde en güzel başarıları elde eden sporcularımızın ülkemizde yapılacak olan müsabaka ve şampiyonalarda ilimizi en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  ödül