Başkaleli kadınlara hamam hizmeti

Başkaleli kadınlara hamam hizmeti
Başkaleli kadınlara hamam hizmeti
VAN (AA) - Başkale ilçesinde erkeklere hizmet veren Yeni Şehir Hamamı, belediyenin girişimiyle haftada bir gün kadınlara da hizmet...

VAN (AA) - Başkale ilçesinde erkeklere hizmet veren Yeni Şehir Hamamı, belediyenin girişimiyle haftada bir gün kadınlara da hizmet verecek.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, "Bu tür çalışmaların kadının toplumumuzun her alanında eşit bir şekilde yaşamasının ve küçükte olsa sosyal bir aktivitenin içinde yer almasının önünü açacağını düşünüyoruz. Bu anlamda hamam başta olmak üzere kadının toplumun her alanında, ekonomik ve sosyal tüm çalışmalara kendisini katması için gelecek her talebi, belediye başkan yardımcısı Ayla Tarhan ve kadın kurulu olarak değerlendirip halka hizmet konusunda dikkate alıp, gereken bütün çabayı göstereceğiz" denildi.

Hamam sahibi ve belediye meclis üyesi Erkan Acar ise cumartesi günleri kadınlara hizmet verecek hamamda 15 bayan personelin çalışacağını, bugün gelecek kadınların ücretinin de belediye tarafından karşılanacağını belirtti.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Kadın

  ,

  başkan

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet