Başkan Soğanda, tebrikleri kabul etti

Başkan Soğanda, tebrikleri kabul etti
Başkan Soğanda, tebrikleri kabul etti
VAN (AA) - AK Parti 5. Olağan İl Kongresinde güven tazeleyerek yeniden il başkanlığına seçilen Zahir Soğanda'ya tebrik ziyaretleri sürüyor.7...

VAN (AA) - AK Parti 5. Olağan İl Kongresinde güven tazeleyerek yeniden il başkanlığına seçilen Zahir Soğanda'ya tebrik ziyaretleri sürüyor.

7 Aralık'ta Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımları ile gerçekleştirilen AK Parti 5. Olağan İl Kongresinde delegelerin büyük çoğunluğunun oylarını alarak güven tazeleyen Soğanda, parti binasında tebrikleri kabul ediyor.

Eski dönem milletvekilleri, dernek başkanları, sivil toplum örgütleri, partililer ve vatandaşları kabul eden Soğanda, iyi dileklerini ileten vatandaşların da sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Soğanda, Başbakan Davutoğlu'nun ilk kez başbakan sıfatıyla Van'a geldiğini hatırlatarak, başbakana gösterilen ilgiden memnun kaldığını vurguladı.

Soğanda, şöyle konuştu:

"Alanın AK Parti'nin şanına yakışacak bir yer olması gerekiyordu. Bizde geçtiğimiz yıl hükümetimizin hizmet programına koyulan ve bu yıl hizmete açılan Fuar ve Kongre Merkezimizde kongremizi gerçekleştirdik. Van tarihinde böyle coşkulu bir kongre yaşanmamıştı. Başbakanımız da Van'dan mutlu bir şekilde ayrıldı. Miting havasında, coşku ile gerçekleştirdiğimiz kongrenin ardından delegeler tercihlerini bizden yana kullanarak yeniden il başkanlığına seçtiler. Birlik beraberlik içinde olduğumuz sürece, partimiz günden güne güç kazanarak, yoluna emin adımlarla devam edecek."