Başkan Soğanda'dan teşekkür mesajı

Başkan Soğanda'dan teşekkür mesajı
Başkan Soğanda'dan teşekkür mesajı
VAN (AA) - AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen 5. Olağan İl Kongresinin ardından...

VAN (AA) - AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımı ile gerçekleşen 5. Olağan İl Kongresinin ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Soğanda, mesajında, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirdikleri kongrede, delegelerin büyük bir kısmının oylarını alarak yeniden il başkanlığı görevine seçildiğini anımsattı.

Başbakan Davutoğlu'nun Van'dan son derece memnun olarak ayrıldığını belirten Soğanda, mesajında şunlara yer verdi:

"Bu görev hizmet için, Van için, Vanlı için ve bizler için bir başlangıçtır. Demokrasi şölenimizde bizleri yalnız bırakmayan, gerek kongre öncesi gerekse kongre sonrası her alanda canla başla çalışan bu kutlu yürüyüşte emeği geçenlere, başta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olmak üzere, eşleri Sayın Sare Davutoğlu'na, Kalkınma Bakanımız Sayın Cevdet Yılmaz'a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı'ya, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'e, AK Parti Genel Başkan Yardımcılarımız Süleyman Soylu ve Beşir Atalay ile AK Parti Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik'e, teşkilat başkan yardımcımız Nevzat Ceylan'a, Eski Bayındırlık Bakanı Zeki Ergezen'e, milletvekillerimize, delegelerimize, tüm partililerimize ve bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükran ve minnetlerimi sunuyorum."