Edremit Belediyesi'nin yol yapım çalışmaları

Edremit Belediyesi'nin yol yapım çalışmaları
Edremit Belediyesi'nin yol yapım çalışmaları
VAN (AA) - Edremit Belediyesi, birçok alanda başlattığı çalışmalarını sürdürüyor.Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2015 çalışma...

VAN (AA) - Edremit Belediyesi, birçok alanda başlattığı çalışmalarını sürdürüyor.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2015 çalışma sezonu kapsamında yeni yolların açılması, yol stabilize, asfaltlama, parkeleme ve drenaj kanalları yapımı ve kent peyzajı çalışmaları hızla devam ediyor.

Kurubaş ve Gölkaşı mahallelerinde yol stabilize ve reglaj, Süphan Mahallesi Tel Başı Öztürk sokakta asfalt çalışmaları yürütürken, çıkılması zor sert rampaların bulunduğu yerlere de dolgu çalışması yapılıyor.

Ayrıca Eminpaşa Mahallesinde altyapısı tamamlanmış tüm sokaklar asfaltlanırken, Kurubaş Mahallesinde de yol parkeleme çalışmalarının sonuna gelindi.

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Uğur Cihan, çalışmalarının hızla devam edeceğini belirtti.

Cihan, "Eminpaşa Mahallesindeki asfaltlama çalışmasını tamamladık. Alt yapının tamamlandığı bütün sokaklarda asfalt çalışmalarımızı bitirdik. Bunun yanı sıra Kurubaş ve Ayazpınar da parke taşı döşeme çalışmalarımız da devam ediyor. Çiçekli Mahallesinde devam eden stabilize çalışmalarımız var. Yolların yeniden ıslah edilmesi söz konusu. Drenaj çalışmalarımız şekilde devam etmekte. Bu dönemde 30 bin ton asfalt serimi yaptık, yaklaşık 40 bin metrekare parke taşı döşedik" diye konuştu.

Yapılan çalışmalar vatandaşlardan takdir topluyor.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  kent

  ,

  2015