Erciş Belediye Başkanı Keskin'den esnaf ziyareti

Erciş Belediye Başkanı Keskin'den esnaf ziyareti
Erciş Belediye Başkanı Keskin'den esnaf ziyareti
VAN (AA) - Erciş Belediye Başkanı Diba Keskin, Başkan Yardımcısı Abdurrahman Çağan ile esnafı ziyaret ederek, projelerini anlattı.İlçenin Zilan...

VAN (AA) - Erciş Belediye Başkanı Diba Keskin, Başkan Yardımcısı Abdurrahman Çağan ile esnafı ziyaret ederek, projelerini anlattı.

İlçenin Zilan Caddesi'nde esnafları ziyaret eden Keskin, belediye yönetimi ve belediye çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Keskin, burada yaptığı açıklamada, geçen 1 yıllık sürede önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, hizmet üretirken şeffaf davranarak, halkı buna dahil ederek hareket ettiklerini söyledi.

Belediyeyi devraldıklarında ulaşımdan, suya kadar birçok elzem sorunun çözümü için yoğun çaba gösterdiklerini ifade eden Keskin, şöyle konuştu:

"Birçok sorunun çözümünde önemli mesafe katettik. Bunların dışında geçmiş dönemden kalan borçların bir kısmını da ödedik. Kasaplar Çarşısından, Şehir Parkı'na hazırladığımız 10 ayrı projeyi nisan ayında halka sunup, çalışmalarına başlayacağız. Aldığımız ve kiralayacağımız iş makineleriyle, köy yollarında güçlü bir çalışma başlatacağız. Yaptığımız sosyal çalışmalarla da şehre rengimizi vermeye 
başladık. Erciş'in yıllardır çözülmeyen yığınla sorunu var. Bu sorunları çok çalışarak giderdik ve gidermeye devam edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Erciş

  ,

  Belediye

  ,

  Köy

  ,

  ,

  başkan

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet