Erciş Belediyesi'nden temizlik kampanyası

Erciş Belediyesi'nden temizlik kampanyası
Erciş Belediyesi'nden temizlik kampanyası
VAN (AA) - Erciş Belediyesi, temiz bir yaşam inşa etmek ve kamuoyunda çevrenin korunmasına dair farkındalık yaratmak amacıyla temizlik kampanyası...

VAN (AA) - Erciş Belediyesi, temiz bir yaşam inşa etmek ve kamuoyunda çevrenin korunmasına dair farkındalık yaratmak amacıyla temizlik kampanyası başlattı.

Bir ay boyunca ilçenin farklı bölgelerinde devam edecek kampanya, Tenzile Ana İlköğretim Okulu öğrencilerinin katılımı ile "Temizlik gelecektir, geleceğimizi kirletmeyelim" sloganıyla düzenlenen etkinlikle başladı.

Erciş Belediye Başkanı Diba Keskin, yaptığı açıklamada, Van Yolu, Zilan ve Atatürk caddeleri boyunca devam eden temizlik çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

Belediye olarak temizlik konusunda hassas yaklaşmaya çalıştıklarını aktaran Keskin, "Halkımızın da çevreyi kirletmeyerek bizlere yardımcı olması lazım. Çevre, hem temizleyerek hem de kirletmeyerek temiz tutulur. Ayrıca bu kampanyada en çok çocukların yer alması gerektiğini düşünerek onları da dahil ettik. Kampanyaya katılan öğrencileri kutluyorum" diye konuştu. 

Keskin, hassasiyetlerinden dolayı okul yönetimine teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Van

  ,

  Erciş

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Kampanya

  ,

  Yaşam

  ,

  Okul