Erciş'te Hemşireler Günü kutlandı

Erciş'te Hemşireler Günü kutlandı
Erciş'te Hemşireler Günü kutlandı
VAN (AA) - Erciş'te Hemşireler Günü düzenlenen programla kutlandı.Hemşireler Günü dolayısıyla Erciş Kaymakamlığı Çok Amaçlı Salonu'nda, Lokman Hekim...

VAN (AA) - Erciş'te Hemşireler Günü düzenlenen programla kutlandı.

Hemşireler Günü dolayısıyla Erciş Kaymakamlığı Çok Amaçlı Salonu'nda, Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi tarafından program düzenlendi.

Programda konuşan Okul Müdür Yardımcısı Değer Sal, hemşireliğin hoşgörü gerektiren, zor ve sabır isteyen bir meslek olduğunu söyledi.

Sal, "Hemşirelik bilgi ve beceri ister. Değişen ve gelişen bilime teknolojiye kayıtsız kalamaz. Hemşirenin her seferinde sabır ve hoşgörüsü sınanır. Görevleri başında mutluluğa, acıya, doğuma bazen de ölüme şahit olurlar. Sorumluluk bilinciyle bu kutsal mesleğe en iyi neferler yetiştirmek için uğraşırken, hiçbir zaman yılmayacağız. Tüm hemşirelerin Hemşireler Günü kutlu olsun" dedi.

Programda, öğlenciler tarafından düzenlenen slayt ve tiyatro gösterisinin ardından, şarkılar seslendirilerek, öğrencilere hediyeler verildi.

Programa Erciş Milli Eğitim Müdür Vekili Nurlullah Çiftçi, Adilcevaz Milli Eğitim Müdür Ahmet Kurbani Özdaş, Okul Müdürü Murat Yarcı, Lokman Hekim Sağlık Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Tarkan Elbir, kurum amirleri, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Tarkan

  ,

  Erciş

  ,

  Aile

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  zaman

  ,

  kurum