Erciş'te Yeni Sanayi Sitesi'nde hummalı çalışma

Erciş'te Yeni Sanayi Sitesi'nde hummalı çalışma
Erciş'te Yeni Sanayi Sitesi'nde hummalı çalışma
VAN (AA) - Erciş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçedeki Yeni Sanayi Sitesi'nin parke döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam...

VAN (AA) -  Erciş Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçedeki Yeni Sanayi Sitesi'nin parke döşeme ve kaldırım düzenleme çalışmalarına devam ediyor.

Sanayi sitesindeki 35 bin metre kare alanın kilitli parke ve bordür taşı ile döşenmesini kapsayan çalışmaların yirmi gün içerisinde bitirilmesi planlanıyor.

Yeni sanayi sitesini ziyaret eden Erciş Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdurrahman Çağan ve meclis üyeleri, devam eden çalışmaları inceleyerek, bilgi aldı.

Çağan, hizmet sezonu ile beraber yoğunlaştırdıkları çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyledi.

Devam eden çalışmalardan kilitli parke ve bordür taşını, Kocapınar Mahallesi'ndeki 7 bin metre kare alan üzerine döşediklerini anlatan Çağan, "Şimdi de Yeni Sanayi Sitesinde bulunan ara ve ana yollarda da toplamda 35 bin metre kare kilitli parke ve bordür taşı döşeme çalışmasına başladık. Yine asfalt, yol stabilize gibi çalışmalarımız oluyor. İlçenin birçok yerinde farklı düzeydeki çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Erciş

  ,

  sanayi

  ,

  başkan

  ,

  hizmet