Gevaş Devlet Hastanesinin sağlık hizmetleri

Gevaş Devlet Hastanesinin sağlık hizmetleri
Gevaş Devlet Hastanesinin sağlık hizmetleri
VAN (AA) - Gevaş Devlet Hastanesinde, kadın hastalıkları ve doğum servisine uzman doktor atanmasıyla ameliyatlar da yapılmaya başladı.Kadın...

VAN (AA) - Gevaş Devlet Hastanesinde, kadın hastalıkları ve doğum servisine uzman doktor  atanmasıyla ameliyatlar da yapılmaya başladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Fatih Şahin, yaptığı açıklamada, artık ameliyatların uzman ekip ve teknolojik cihazlarla gönül rahatlığıyla yapılabileceğini söyledi.

Ameliyatların tecrübe, sorumluluk ve cesaret isteyen önemli bir konu olduğunu, hastanede genel cerrah, kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarıyla önemli  ameliyatlar yaparak başarılı olduklarını belirten Şahin, şöyle konuştu:

"Gevaş'ta ameliyatların dönemimizde başlaması gurur verici. Hastanede bundan sonra da ameliyatlara uzman ekibimizle devam edeceğiz. Bundan sonra hastanemizde sezeryan, normal doğum, idrar kaçırma, idrar torbasının sarkması, genital estetik (çok doğum yapanlar için), myoma (ur) tedavisi, rahmin alınması, her türlü kist operasyonları, servikal displazi (rahim ağzı kanseri) operasyonu, ria takılması ve çıkarılması, tüp (kordon) bağlanması, apandist, kıl dönmesi, sünnet, fıtık, safra kesesi, hemoroid gibi şikayetlerle gelen hastaları tedavi edeceğiz."


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  sünnet

  ,

  Fatih

  ,

  Doktor

  ,

  Kadın