Kaymakam Akgül'ün, yeni eğitim öğretim yılı mesajı

Kaymakam Akgül'ün, yeni eğitim öğretim yılı mesajı
Kaymakam Akgül'ün, yeni eğitim öğretim yılı mesajı
VAN (AA) - Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül, 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlamasından dolayı mesaj yayımladı.Akgül, mesajında,  yeni eğitim...

VAN (AA) - Çatak Kaymakamı Hacı Asım Akgül, 2015-2016 eğitim öğretim yılının başlamasından dolayı mesaj yayımladı.

Akgül, mesajında,  yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ederek, öğrenci ve öğretmenlere başarı dilediğinde bulundu.

Eğitimde alınan mesafenin, gelişme, ilerleme ve uluslararası rekabetin en önemli göstergesi olduğunu bildiren Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak, ancak kaliteli bir eğitim ile mümkün olacaktır. Eğitim öğretim, milletimiz ve insanlık için büyük önem taşımaktadır. Büyük önder Atatürk 'ün istediği çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmanın yolu eğitimden geçmektedir. Başarmamız için her kesin kendine düşen görevi ciddiye alarak en iyi biçimde yerine getirmesi kaçınılmazdır. Okul, iyiyi kötüden, doğruyu yanlıştan ayırmayı sağlar. Kendimize, ailemize, çevremize, ulusumuza ve insanlığa yararlı olmak için okullarımıza dört elle sarılmalı, eğitim ve öğretimin kalitesini artırmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını, başarılarla dolu geçmesini diler, öğrencilerimizi sevgiyle kucaklar, velilerimiz, öğretmenlerimiz ve her kademedeki yöneticilerimize sevgi ve saygılarımı sunarım."


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Van

  ,

  Öğrenci

  ,

  Okul

  ,

  eğitim

  ,

  dolu

  ,

  2015