Kaymakam Yaşar, gazetecilerle bir araya geldi

Kaymakam Yaşar, gazetecilerle bir araya geldi
Kaymakam Yaşar, gazetecilerle bir araya geldi
VAN (AA) - Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi.Sahilkent Toplum...

VAN (AA) - Erciş Kaymakamı Mehmet Şirin Yaşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi.

Sahilkent Toplum Merkezi'nde gerçekleşen programda konuşan Kaymakam Yaşar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve İdareciler Günü'nü bir arada kutlamanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.

Gazetecilerle kahvaltı sonrası sohbet eden Yaşar, "Gazetecilik gibi önemli bir görevi icra eden sizlerle bu önemli günde bir araya gelmek istedik. İlçemizde habere değer veren ve ilçemizin gözü kulağı olan sizler, bizim için her zaman değerlisiniz. Umarım ilçemiz için her zaman güzel haberler yaparsınız. Geçmişte yaşanılan deprem afeti gibi afetlere maruz kalmayız ve sizler de bu tür haberleri yapmak zorunda kalmazsınız" diye konuştu.

Gazeteciler gününde kendilerini davet eden Yaşar'a teşekkür eden gazeteciler, İdareciler Günü nedeniyle Yaşar'ın günün kutlayarak, görevinde başarılar diledi.


  ETİKETLER:

  Deprem

  ,

  Van

  ,

  Erciş

  ,

  haber

  ,

  Kaymakam

  ,

  Sohbet

  ,

  Kahvaltı

  ,

  toplum

  ,

  zaman

  ,

  yaşar