Memur Sen'den kurumsal sözleşme tanıtım kokteyli

Memur Sen'den kurumsal sözleşme tanıtım kokteyli
Memur Sen'den kurumsal sözleşme tanıtım kokteyli
VAN (AA) - Memur-Sen İl Temsilciliği tarafından, "2. Kurumsal Sözleşme Tanıtım Kokteyli" düzenlendi. Kent merkezindeki bir otelde düzenlenen...

VAN (AA) - Memur-Sen İl Temsilciliği tarafından, "2. Kurumsal Sözleşme Tanıtım Kokteyli" düzenlendi. 

Kent merkezindeki bir otelde düzenlenen kokteylde konuşan Memur-Sen İl Başkanı Süleyman Şakar, 10 bine yakın üyeleriyle kentin en büyük sivil toplum örgütü olduklarını belirtti. 

Son yıllarda üyelerinin daha iyi ve avantajlı şartlarda alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla indirim kampanya imkanı tanıdıklarını bildiren Şakar, "İndirim havuzunu daha da genişleterek hizmet sendikacılığın gereklerini yerine getirdik. Bu kapsamda bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bu hizmetin camiamıza hayırlı olmasını temenni ederim. Bundan sonra da üyelerimize daha iyi imkanlar yaratmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz" diye konuştu. 

Kokteylin ana sponsorluğunu üstlenen Altınbaş Mücevherat Bölge Müdürü Zeki Güdek ise firmalarının tüketiciler tarafından en çok bilinen ve güvenilen markalar arasında yer aldığını belirtti.

Güdek, "Tüketicilerimizin yaşam tarzına uygun, şık, modern ve özgün tasarımlı ürünleri, ulaşılabilir bir fiyat ve benzersiz bir tüketici deneyimiyle sunmak ve Altınbaş markası ile tüketici arasında duygusal bir bağ kurmak istiyoruz. Bu amaçla Van bayisi olarak Levent Subaşı'yı kendimize iş ortağı olarak seçtik. Bu iş ortaklığı ile Doğu'da başarılı bir ivme yakaladık" dedi.

Proje Danışmanı Halil İbrahim Derge de projenin Memur-Sen ailesine ve Van esnafına ciddi bir nefes aldırdığını kaydetti.

Derge, "Projemiz memurlarla yerli esnafı buluşturmuş ve amacına ulaşmıştır. Projenin daha verimli olması üyelerin anlaşmalı üye iş yerlerini tercih etmesiyle mümkün olacaktır" diye konuştu.

Konuşmaların ardından kokteyl, firmalar tarafından özel olarak düzenlenen kampanya tanıtımlarıyla devam etti.