Muhtarlardan Özgökçe'ye teşekkür ziyareti

Muhtarlardan Özgökçe'ye teşekkür ziyareti
Muhtarlardan Özgökçe'ye teşekkür ziyareti
VAN (AA) - Tuşba ilçesinde bulunan mahallelerin muhtarları Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe'yi ziyaret ederek, hizmetleri için teşekkür etti.Tuşba...

VAN (AA) - Tuşba ilçesinde bulunan mahallelerin muhtarları Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe'yi ziyaret ederek, hizmetleri için teşekkür etti.

Tuşba Belediyesi'nin şehir merkezinden uzak 14 mahallede başlattığı kilit taşı yol çalışmaları son aşamaya gelirken, kilit taşıyla tanışan mahalle sakinleri ve muhtarlar, Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe'yi ziyaret etti.

Ziyarette şimdiye kadar yollarının çamurdan geçilmediğini belirten Arısu Mahallesi muhtarı Sabri Yiğit, artık sokaklarda çok rahat yürüyebildiklerini belirtti.

"Yol medeniyettir" sloganıyla hareket ederek 2015 yılı stratejik planlarını hazırladıklarını belirten Özgökçe ise 2015 yılı sonu itibarıyla kilit taşı döşenmemiş bir tek mahallenin kalmayacağını ifade etti.

Yazın tozdan ve kışın ise çamurdan girilmeyen sokakların artık tarihe karışacağını söyleyen Özgökçe, "Sonbahar mevsimin gelmesiyle birlikte vatandaşlarımız sokaklarda rahat yürüyebilmek için gidip çizme alırlardı.  Biz artık halkımızı bu çileden kurtaracağız" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Belediye

  ,

  Uzak

  ,

  2015