Telekom İl Müdürlüğü'nden Kızılay'a destek

Telekom İl Müdürlüğü'nden Kızılay'a destek
Telekom İl Müdürlüğü'nden Kızılay'a destek
VAN (AA) - Türk Telekom Van İl Müdürlüğü, Türk Kızılay Güney Doğu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğüne ramazan ayında yaptığı yer tahsisi ile kan...

VAN (AA) - Türk Telekom Van İl Müdürlüğü, Türk Kızılay Güney Doğu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğüne ramazan ayında yaptığı yer tahsisi ile kan bağışı kampanyasına büyük destek sağladı.

Türk Telekom Van İl Müdürlüğü, Cumhuriyet Caddesi üzerindeki hizmet binasını iftar sonrası yürütülen kan bağışı kampanyası için Türk Kızılay Güney Doğu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü'ne tahsis etti.

Destekten dolayı Türk Telekom İl Müdürlüğü'nü ziyaret eden Türk Kızılay Güney Doğu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. İbrahim Çelik, ay boyunca verimli bir çalışma yaptıklarını belirtti.

Türk Telekom'un her zaman kendilerine destek olduğunu vurgulayan Çelik, sağlanan destekten dolayı Telekom İl Müdürü Abdulselam Kılıç'a teşekkür plaketi sundu.

Kızılay ile işbirliği kapsamında ve sosyal sorumluluk bilinciyle müdürlük bahçesinde yer tahsisi yapıldığını vurgulayan Kılıç, çalışmaların verimli geçmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.