Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü

Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü
VAN (AA) - Vali İbrahim Taşyapan, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.Taşyapan, mesajında, Emniyet...

VAN (AA) - Vali İbrahim Taşyapan, Türk Polis Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Taşyapan, mesajında, Emniyet Teşkilatı'nın 170. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, geride kalan yıllar içerisinde, insanların huzuru, güvenliği ve emniyeti için fedakarca çalışan emniyet mensuplarının gerektiğinde canını vermekten çekinmediğini bildirdi.

Bu fedakarlığın karşılığı olarak milletin de gönlünde bu teşkilata özel bir yer ayırdığına dikkati çeken Taşyapan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Her geçen gün kendisini yenileyen ve geliştiren Emniyet Teşkilatı'nın, insan hakları ve yasalar çerçevesinde bundan sonra da aynı fedakarlıkla görevine devam edeceğine inanıyorum. Teşkilatın görevi esnasında ihtiyaç duyacağı gücü, milletimizin kendisine verdiği destekten alacağı muhakkaktır. Kadirşinas Van halkının da bu desteği esirgemeyeceğine inancım tamdır. Emniyet Teşkilatı'nın gücü ile halkın desteği, güzel Van'ımızı daha huzurlu ve mutlu günlere eriştirecektir. Bu duygularla Emniyet Teşkilatımızın 170. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, teşkilatın bütün mensuplarına aileleri ve sevdikleriyle sağlıklı, mutlu, huzurlu görevler ve başarılar diliyorum."


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  kuruluş

  ,

  emniyet