Türkiye sandık başında

Türkiye sandık başında
Türkiye sandık başında
- Eski Başbakan Yardımcısı Atalay: - "Gördüğümüz kadarıyla çok sakin ve huzurlu bir seçim ortamı var. Vatandaşlarımız rahatlıkla gelerek oyunu kullanıyor. İyi bir seçim ortamı gördüm"

VAN (AA) - Eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, "Gördüğümüz kadarıyla çok sakin ve huzurlu bir seçim ortamı var. Vatandaşlarımız rahatlıkla gelerek oyunu kullanıyor. İyi bir seçim ortamı gördüm" dedi.

Atalay, Van'da Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesindeki 2014 numaralı sandıkta oyunu kullandı, vatandaşlarla sohbet etti.

Beşir Atalay, yaptığı açıklamada, tüm milletvekili adaylarının bulundukları illerde oy kullanabildiklerini söyledi.

Kaydının Ankara'da olduğunu ancak Van milletvekili adayı olduğu için burada oy kullandığını belirten Atalay, şöyle konuştu:

"Sabahın erken saati olmasına rağmen yoğun bir katılım var. Bu seçimin sonuçlarının çok önemli olduğunu biliyoruz. Sonuçların Türkiye, milletimiz ve Van için hayırlı olmasını diliyoruz. Gördüğümüz kadarıyla çok sakin ve huzurlu bir seçim ortamı var. Vatandaşlarımız rahatlıkla gelerek oyunu kullanıyor. İyi bir seçim ortamı gördüm. Günün bundan sonrasında değişik binaları gezerek seçimin iyi yürümesi yönünde elimizden gelen çabayı göstereceğiz."

Saray ilçesine bağlı köyde kendilerine bir olumsuzluğun yansıdığını aktaran Atalay, "Seçim koordinasyon merkezimize tüm olumsuzluklar geliyor. Saray'daki sıkıntıyla arkadaşlar ilgileniyorlar. Avukatlarımız var. Gayet ciddi şekilde takip ediyorlar" diye konuştu.