Vali Taşyapan'ın kurum ziyaretleri

Vali Taşyapan'ın kurum ziyaretleri
Vali Taşyapan'ın kurum ziyaretleri
VAN (AA) - Vali İbrahim Taşyapan, Gürpınar ilçesini ziyaret etti.Taşyapan, ilk olarak TEOG'ta Van genelinde büyük başarıyı gösteren ilçedeki, TEOG...

VAN (AA) - Vali İbrahim Taşyapan, Gürpınar ilçesini ziyaret etti.

Taşyapan, ilk olarak TEOG'ta Van genelinde büyük başarıyı gösteren ilçedeki, TEOG ile ilgili bütün çalışmaların yönetildiği TEOG Birim Merkezinde incelemede bulundu. 

Burada öğrencilerce saz eşliğinde verilen konseri dinleyen Taşyapan, Etüt Merkezindeki çalışmaların meyvelerinin alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gürpınar'ın su kaynak merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Taşyapan, Van Et Çok Programlı Anadolu Lisesini de ziyaret etti.

Başarının tesadüfi olmadığını belirten Vali Taşyapan, idarecilerin birlik ve beraberlik içinde yaptığı çalışmanın önemine dikkat çekti.

Programa, Vali Yardımcısı Vefa Kaya,   İlçe Kaymakamı Metin Yılmaz,  İl Müftüsü Nimetullah Arvas, İl Milli Eğitim Müdürü Kıyasettin Kırakin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Keskin, TEOG Bilim Merkezi Koordinatörü Murat Akbulut, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.   


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Anadolu

  ,

  Bilim

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim

  ,

  kaynak

  ,

  Birlik

  ,

  TEOG