Valiler Kararnamesi

Valiler Kararnamesi
Valiler Kararnamesi
VAN (AA) - Valiler Kararnamesiyle merkeze atanan Van Valisi Aydın Nezih Doğan, veda mesajı yayımladı.Doğan, mesajında, her başlangıcın bir sonu...

VAN (AA) - Valiler Kararnamesiyle merkeze atanan Van Valisi Aydın Nezih Doğan, veda mesajı yayımladı.

Doğan, mesajında, her başlangıcın bir sonu olduğunu hatırlatarak, valilik görevi sırasında desteklerini esirgemeyen, dönemin İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Bakanlar Kurulu üyeleri, Konya Valiliği döneminde Dışişleri Bakanı olan Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'a teşekkür etti.

Van'da birlikte görev yaptığı vali yardımcıları, kurum müdürleri ve çalışanlarına da teşekkür eden Doğan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"28 Ağustos 2013 tarihinden itibaren yürüttüğüm Van Valiliği görevini erdemli mesleğimizin üstün başarılı isimlerinden Sayın İbrahim Taşyapan'a devretmenin onurunu yaşıyorum. Sayın valimize zor olduğu kadar şerefli olan bu görevde üstün başarılar niyaz ediyorum. Aziz Vanlı kardeşlerime de arz-ı veda ederken, huzur dolu günler temenni ediyor ve haklarını helal etmelerini diliyorum."