Van ESOB'dan Vali Taşyapan'a ziyaret

Van ESOB'dan Vali Taşyapan'a ziyaret
Van ESOB'dan Vali Taşyapan'a ziyaret
VAN (AA) - Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Van ESOB) heyeti, görevine yeni başlayan Vali İbrahim Taşyapan'ı makamında ziyaret etti.Van ESOB...

VAN (AA) - Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Van ESOB) heyeti, görevine yeni başlayan Vali İbrahim Taşyapan'ı makamında ziyaret etti.

Van ESOB Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Aydemir, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne bağlı olarak Van merkezde ve ilçelerde faaliyet gösteren odalar ve üyeleri hakkında Vali Taşyapan'a bilgi verdi.

Ziyarette üyelerin sorun ve taleplerini de anlatan Aydemir, çözüm için koordineli bir şekilde çalışılması gerektiğini belirtti.

Büyük bir camia olan esnafları temsilen Van ESOB heyetinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Taşyapan da "Amacımız halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek. Belirttiğiniz konular ve sorunlarla ilgileneceğim. Detaylı bir inceleme ve çalışma yaptıktan sonra çözüm açısından ne yapabileceğimize bakacağız" dedi.

Ziyarete, Aydemir'in yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Çetin Karaduman, yönetim kurulu üyesi Seyfettin Gonca ve denetim kurulu üyesi Nurdoğan Avcı katıldı.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  denetim

  ,

  başkan

  ,

  esnaf

  ,

  yönetim

  ,

  hizmet

  ,

  İnceleme