VAN TSO'dan "Torba Yasa" uyarısı

VAN (AA) - Van Ticaret ve Sanayi Odası (VAN TSO), oda üyelerine torba yasa kapsamında sağlanan ödeme kolaylıklarından yararlanmaları uyarısında...

VAN (AA) - Van Ticaret ve Sanayi Odası (VAN TSO), oda üyelerine torba yasa kapsamında sağlanan ödeme kolaylıklarından yararlanmaları uyarısında bulundu.

VAN TSO tarafından yapılan yazılı açıklamada,  vergi ve kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasıyla ödeme kolaylığı getiren Torba Yasa kapsamında, gecikmiş aidat borcu bulunan üyelere ödeme kolaylığı sağlandığı bildirildi. 

Sağlanan bu fırsatın üyeler tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğinin belirtildiği açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Gecikmiş aidat borcu bulunan üyelerimizin odamıza başvurmaları halinde borçları yeniden yapılandırılacaktır. Gecikmiş borcu bulunan üyelerimizin, taksitlendirme ve indirim imkanlarından faydalanabilmesi, vergi mükellefiyetleri sona eren ve vefat eden üye yakınlarının yasadan yararlanabilmesi için 01 Aralık 2014 tarihine kadar odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir. Kanun gereği 01 Aralık 2014 tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. Üyelerimize önemle duyurulur."


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Kamu

  ,

  İndirim

  ,

  Vergi

  ,

  sanayi

  ,

  vefat

  ,

  Aralık