Van'da bayramlaşma

VAN (AA) - Vali Aydın Nezih Doğan, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.Şişli Öğretmenevinde düzenlenen...

VAN (AA) - Vali Aydın Nezih Doğan, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Şişli Öğretmenevinde düzenlenen bayramlaşma programına eşi Hatice Doğan ile katılan Vali Doğan, davetlilerle tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.

Programa AK Parti Van milletvekilleri Burhan Kayatürk, Mustafa Bilici, Fatih Çiftçi, Vali Yardımcısı İbrahim Dündar, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü. Prof. Dr. Peyami Battal, Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, kurum müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Doğan, programın ardından eşi ile ilk olarak AK Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk'e Edremit'teki evinde geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Daha sonra İpekyolu Çocuk Hastalıkları Hastanesine giderek bayramı hastanede geçiren çocuklarla bir araya gelen Doğan çifti, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Ailelere geçmiş olsun dilekerini ileten Doğan, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki hastaları da ziyaret ederek bayramlarını kutladı.