Van'da karla mücadele çalışmaları

Van'da karla mücadele çalışmaları
Van'da karla mücadele çalışmaları
VAN (AA) - Tuşba Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan karla mücadele ekipleri, sabahın erken saatlerinde itibaren başladıkları kar...

VAN (AA) - Tuşba Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan karla mücadele ekipleri, sabahın erken saatlerinde itibaren başladıkları kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Dün akşam etkili olan kar yağışının ardından sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmalara başlayan karla mücadele ekipleri, ilçeye bağlı 67 mahallede, 10 ayrı ekip halinde karla mücadele ediyor. 

Tuşba Belediyesi Fen İşleri Müdür Vekili Orhan Ece, sabah erken saatlerinden itibaren ekiplerin sahaya çıkarak çalışmalara başladığını ifade etti.

Tüm çalışmaları halkın memnuniyeti doğrultusunda yürüttüklerini kaydeden Ece, "Bu çalışmalarımız Tuşba ilçemiz için sadece bir başlangıçtır. İnşallah bundan sonra ki aşamalarda daha hızlı bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizim için mesai kavramı yok. Vatandaşlarımız istedikleri zaman bize ulaşabilir" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Van

  ,

  Sabah

  ,

  Akşam

  ,

  zaman

  ,

  kar