Van'da "Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası" yapıldı

Van'da "Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası" yapıldı
Van'da "Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası" yapıldı
VAN (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası'nda Gençlik Hizmetleri ve...

VAN (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası'nda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü şampiyon oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2014-2015 faaliyet programında yer alan 14. Kurumlar Arası Voleybol Turnuvaları, 21 kurumun katılımı ile gerçekleşti.

Fevzi Çakmak Ortaokulu Spor Salonu'nda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü takımı, final maçında Kızılay Van Şubesini 3-1 yenerek şampiyon oldu. İkinciliği Kızılay Van Şubesi alırken, üçüncülüğü ise Van Büyükşehir Belediyesi ve Selahaddini Eyyubi İ.M.K.B. Anadolu Lisesi paylaştı.

Müsabakalarda dereceye giren şampiyon takıma ödülünü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, ikinci olan takıma da Kızılay Van Şube Başkanı Yalçın Özdemir verdi.

Yapılan ödül töreni sonunda açıklamalarda bulunan İnanç, "Müsabakalarda dereceye giren bütün takım ve sporcularımızı tebrik ediyoruz. Amacımızın, ilimizde bir spor etkinliğini de kurum çalışanlarımızla gerçekleştirmekti. Burada yenmek veya yenilmek önemli değil. Sonuçta dostluk kazanmıştır. Bu etkinliklerimizi gelecek sefere inşallah daha farklı branşlara yayarak devam ettirmek istiyoruz" diye konuştu.