Van'daki hentbol müsabakaları sona erdi

Van'daki hentbol müsabakaları sona erdi
Van'daki hentbol müsabakaları sona erdi
VAN (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 eğitim öğretim yılı okul sporları Hentbol İl Birinciliği...

VAN (AA) - Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 eğitim öğretim yılı okul sporları Hentbol İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İskele Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Spor Salonunda düzenlenen müsabakalara 12'si kızlardan oluşan ve 28 takım katıldı.

Müsabakalarda, genç kızlar kategorisinde Mehmet Akif Ersoy Lisesi birinci, Başkale Kız Meslek Lisesi ikinci, Çiçekli Çok Programlı Lisesi ise üçüncü oldu.

Genç erkeklerde ise Van Spor Lisesi birinci, Eminpaşa Ticaret Meslek Lisesi ikinci, Vali Haydar Bey Lisesi de üçüncü oldu.

Eminpaşa Ticaret Meslek Lisesini finalde yenerek il birincisi olan Van Spor Lisesi öğrencileri, şampiyonluklarını taraftarları ile paylaştı. 

Şampiyonluk ardından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara ödülleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yalçın Özdemir ve okul müdürleri tarafından verildi.