Vanlı basketbolcular şampiyon oldu

Vanlı basketbolcular şampiyon oldu
Vanlı basketbolcular şampiyon oldu
VAN (AA) - Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol müsabakaları Malatya'da yapılan yarı final müsabakaları...

VAN (AA) - Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol müsabakaları Malatya'da yapılan yarı final müsabakaları ile sona erdi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünce düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol müsabakalarına Ağrı, Kars, Iğdır, Malatya, Tunceli, Elazığ, Bitlis, Bingöl, Muş ve Van illeri katıldı.

Atatürk ve Tecde Spor Salonlarında yapılan müsabakalarda, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Basketbol Takımları, kadın  ve erkekler kategorisinde, rakiplerini yenerek şampiyon oldu.

Diyarbakır'da yapılacak Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında Van'ı temsil edecek sporcularını kutlayan Basketbol Antrenörü Tezcan Tokçan, "Öncelikle ilimiz adına katıldığımız Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Müsabakalarında rakiplerini yenerek bizlere şampiyonluğu yaşatan bayan ve erkek sporcularımızı tebrik ediyoruz. İnşallah bu güzel başarılarından sonra Diyarbakır'da katılacağımız Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Müsabakalarında da şampiyon olup, ilimizin adını güzel şekilde duyurmayı hedefliyoruz" diye konuştu.