Yardımlarıyla çocuklara umut oluyorlar

Yardımlarıyla çocuklara umut oluyorlar
Yardımlarıyla çocuklara umut oluyorlar
VAN (AA) - Van, Hakkari, Ağrı başta olmak üzere bölgedeki birçok ilde faaliyet gösteren Her Çocuk Bir Umuttur Derneği, topladığı yardımlarla köylerde...

VAN (AA) - Van, Hakkari , Ağrı başta olmak üzere bölgedeki birçok ilde faaliyet gösteren Her Çocuk Bir Umuttur Derneği, topladığı yardımlarla köylerde yaşayan çocuklara umut oluyor.

Dernek üyelerinin desteğiyle toplanan giyim, kırtasiye ve araç gereçleri, imkanları kısıtlı köylerde yaşayan çocuklara dağıtarak, eğitimlerine katkı sağlıyor.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Veysel Özaraz, bölgede birçok faaliyeti yaşama geçirdiklerini belirterek, şöyle konuştu:

"Köylerde yaşayan çocuklara bot, mont ve kırtasiye malzemeleri gibi yardımları ulaştırdık. Çocuklarımız soğuk kış günlerinde gerek lastik ayakkabı ve ya terliklerle okulla gidiyordu. Bizler de dernek olarak onlara yardımda bulunduk. Küçük de olsa mutluluklarına ortak olalım istedik. Şubat tatilinin hemen bitiminden sonra inşallah yine her hafta düzenli şekilde çocukları sevindireceğiz."