YYÜ'lü sporculardan bir başarı daha

YYÜ'lü sporculardan bir başarı daha
YYÜ'lü sporculardan bir başarı daha
VAN (AA) - Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası'nda erkeklerde Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Spor Kulübü birincilik elde etti.31 Temmuz-4 Ağustos...

VAN (AA) - Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası'nda erkeklerde Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Spor Kulübü birincilik elde etti.

31 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Olimpiyat Parkı'nda düzenlenen Doğu Kulüpleri Takım Şampiyonası sona erdi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki tenis kulüplerinin katılımıyla bu yıl dördüncüsü yapılan organizasyonda erkeklerde YYÜ, finalde Ağrı Gençlik Spor Kulübü'nü yendi.

YYÜ Spor Kulübü olarak 11 sporcu ve 2 antrenör ile şampiyonaya katıldıklarını belirten Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Selçuk, şampiyonada başarılı maçlar çıkartarak şampiyon olduklarını ifade etti.

Selçuk, "Van'ımızı ve üniversitemizi başarılı bir şekilde temsil etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Takım arkadaşlarımın göstermiş olduğu gayretlerle başarılı maçlara imza atıp şampiyonayı birinci tamamladık. Üniversite olarak her zaman olduğu gibi bu şampiyonada bize destek veren Rektörümüz Prof. Dr. Peyami Battal'a teşekkür ederim" diye konuştu.

Şampiyonanın ardından dereceye giren takımlar kupalarını alırken, turnuvada raket sallayan tenisçilere de madalyaları verildi.