"Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne" Projesi

"Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne" Projesi
"Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne" Projesi
VAN (AA) - Marmarabirlik, Nevruz Bayramı ve Orman Haftası dolayısıyla "Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne" adlı sosyal sorumluluk projesini hayata...

VAN (AA) - Marmarabirlik, Nevruz Bayramı ve Orman Haftası dolayısıyla "Zeytin Dalından Dostluk Köprüsüne" adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında, Van'daki 300 öğrenci adına zeytin fidanı diken Osmangazi Hüseyin Karabacak İlkokulu öğrencileri, fidanların sertifikalarını ve "Pepee" temalı hediye paketlerini Van'ın Edremit ilçesindeki Şehit Nurettin Türkmen İlkokulundaki arkadaşlarına gönderdi.

Sertifika ve hediye paketlerinin kente ulaşmasının ardından düzenlenen programa katılan Edremit Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Şirin Atlı, projenin Bursa ve Van'daki öğrenciler arasında dostluk köprüsü kuracağını belirterek, projeyi hayata geçiren Marmarabirlik'e teşekkür etti.

Atlı'nın konuşmasının ardından Bursa'daki öğrenciler tarafından hazırlanan hediye paketleri ve zeytin fidanı sertifikaları, 300 öğrenciye dağıtıldı.

Programa Marmarabirlik temsilcisi Osman Dağhan ile Şehit Nurettin Türkmen İlkokulu idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.


  ETİKETLER:

  Nevruz

  ,

  Van

  ,

  şehit

  ,

  Hediye

  ,

  Proje

  ,

  Öğrenci

  ,

  orman

  ,

  eğitim

  ,

  sosyal