AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı

AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı
AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısı
YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkanlığı tarafından eylül ayı İl Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı.Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'ndaki...

YALOVA (AA) - AK  Parti Yalova İl Başkanlığı tarafından eylül ayı İl Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı.

Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'ndaki toplantıya, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve İlker Karbuz ile partililer katıldı.

Öztabak, toplantıda yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimleri sonrası oluşan konjonktürün ülke için hayırlara vesile olmadığını söyledi.

Bundan dolayı 1 Kasım seçimlerini çok önemsediklerini belirten Öztabak, "Bu alonda bulunan hiçbir arkadaşımın, kesinlikle TBMM'ye Yalova'dan İlker Karbuz yerine Muharrem İnce'nin gitmesini isteyenin olabileceğini hiç sanmıyorum. Bu mümkün olamaz. Yalova'dan artık hizmet üretmek için bir milletvekilini daha göndermeliyiz. Bizim devlet büyüklerimize, siyasi büyüklerimize hakaretler yağdıran bir şahsiyeti Yalova'dan milletvekili olarak Ankara 'ya göndermeme konusunda Yalovalıları ikna etmeliyiz. Bu teşkilatlar bunu başaracaktır" diye konuştu.