AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak:

AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak:
AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak:
- "Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu tarafından pazartesi günü Yalova Devlet Hastanesi ek hizmet binasının açılışı yapılacak"

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu tarafından pazartesi günü Yalova Devlet Hastanesi ek hizmet binasının açılışı yapılacak " dedi.

Öztabak, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti döneminde sağlık alanında büyük hizmetlerin yapıldığını ifade etti. Yalova halkının en güzel hizmetlere layık olduğunu belirten Öztabak, şunları kaydetti:

"Halkımızın hastane kapılarında rehin kaldığı, bir muayene için aylar sonrasına randevu verilen ve adeta nefes almanın bile mümkün olmadığı günler çok şükür AK Parti sayesinde geride kaldı. Artık sağlıkta çok ileriyiz. Sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu tarafından pazartesi günü Yalova Devlet Hastanesi ek hizmet binasının açılışı yapılacak. Burada önümüzdeki günlerde kemoterapi hizmeti verilmeye başlanacak. Kemoterapi, gerçekten meşakkatli ve yorucu bir tedavi. Bu tedavi için il dışına giden hastalar artık tedavilerine Yalova'da devam edecekler."