AK Parti Yalova Milletvekili Demirel:

AK Parti Yalova Milletvekili Demirel:
AK Parti Yalova Milletvekili Demirel:
- "Havalar gibi ülkemize, partimize de bahar geldi. Hayırlı uğurlu olsun"

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, "Havalar gibi ülkemize, partimize de bahar geldi. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Demirel, AK Parti İl Başkanlığınca Merkez İlçe Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'ni değerlendirdi.

Kazananın ülke ve millet olduğunu belirten Demirel, "7 Haziran seçimleri sonrası yine hemen ertesi basın toplantısı yaptık. Biraz buruk bir basın toplantısıydı. Havalar gibi ülkemize, partimize de bahar geldi. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak da kaybedeni olmayan bir seçimi daha geride bıraktıklarını dile getirerek, "1 Kasım seçiminde 2-0 yapabilmek için tüm gayretimizi ortaya koyduk. Bütün bu gayretimize rağmen bunu başaramadık. Fikri Demirel'i 26'ncı dönemde de vekilimiz olarak Meclis'e gönderiyoruz. Ülkemizin 2023 hedeflerine varacağına olan inancımız tamdır" diye konuştu.

Partinin ikinci sıra adayı olan ve milletvekili seçilemeyen İlker Karbuz ise kendisine destek veren herkese teşekkür etti.