Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Kuşan:

Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Kuşan:
Altınova Belediyespor Teknik Direktörü Kuşan:
- "Gidebildiğimiz yere kadar ilerlemek istiyoruz"

YALOVA (AA) - Bölgesel Amatör Lig takımlarından Altınova Belediyespor'un teknik direktörü Ertunga Kuşan, Ziraat Türkiye Kupası'yla ilgili olarak, "Gidebildiğimiz yere kadar ilerlemek istiyoruz" dedi.

Kupada ön eleme turunda Bilecik İl Özel İdaresi Spor Kulübünü 8-0 mağlup ederek üst tura çıkan Altınova Belediyespor, birinci eleme turunda Bursa Nilüferspor ile eşleşti. Kuşan, tarihinde üçüncü kez katıldıkları kupada ilerlemek istediklerini belirtti.

 Kuşan, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımın yavaş yavaş yerine oturduğunu belirtti. Kuşan, şunları kaydetti: 

 "Ön eleme turundaki rakibimiz bize göre daha deneyimsiz takımdı. Bölgesel Amatör Lig'e yeni yükseldiler. Evimizde oynadığımız maçın başında iki gol bulmamız tüm dengeleri değiştirdi.  Bizde yeni bir ekibiz. Çok değişik yerlerden gelen oyucularla bir kadro oluşturduk. Yavaş yavaş taşlarımız yerine oturuyor. 20 Eylül 'de lig başlayacak. Lige hazırlanıyoruz. Kupada tur atlamak moral açısından iyi oldu öz güvenimiz arttı. Şimdi Bursa ekibi Nilüferspor ile eşleştik. Güçlü rakibimiz karşısında galibiyete imza atmaya çalışacağız. Kupada gidebildiğimiz yere kadar ilerlemek istiyoruz."