Basketbol: Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Süper Ligi

Basketbol: Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Süper Ligi
Basketbol: Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Süper Ligi
-YOSK Başkanı Erkoç: "Balıkesir maçımız ertelendi"

YALOVA (AA) - Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç, ligin 9. haftasında sahalarında Balıkesir Belediyespor Kulübü ile oynamaları gereken maçın, olumsuz hava şartları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini söyledi

Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi ekiplerinden YOSK'ta Başkan Erkoç, yurt genelinde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu'nun, liglerdeki bütün karşılaşmaları ertelediğini kaydetti.

AA muhabirine konuşan Erkoç, "Yurt genelindeki olumsuz hava şartlarından dolayı Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, Süper Lig, 1. Lig ve 2. Lig'deki bütün müsabakaları ileri bir tarihe erteledi. Federasyondan bize gelen talimata göre maçların tarihlerinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi. Buna göre bizim de Balıkesir maçımız ertelendi. Ligin 3. haftasında ertelenen Kardemir Karabükspor karşılaşmasına hazırlanacağız. Lige verilen bir haftalık arayı iyi değerlendirerek önümüzdeki hafta evimizde oynayacağımız Karabük maçına en iyi şekilde hazırlanmış olacağız" diye konuştu.