Basketbolda maçın ardından

Basketbolda maçın ardından
Basketbolda maçın ardından
- Yalova VİP Gençlik Başantrenörü Yıllar: "Mudanya, play-off yolunda yenmemiz gereken bir takımdı"

YALOVA (AA) - Yalova VİP Gençlik Başantrenörü Caner Yıllar, 70-52 kazandıkları Mudanya Belediyesi Dinçspor maçıyla ilgili olarak, "Mudanya, play- off yolunda yenmemiz gereken bir takımdı" dedi.

Yıllar, karşılaşma sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezonun bütün kulüplere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kendileri için önemli bir maç oynadıklarını dile getiren Yıllar, şöyle konuştu:

"Mudanya, play-off yolunda yenmemiz gereken bir takımdı. İlk maçımızı kendi sahamızda oynadığımız için de doğal olarak avantajlı başladık. Yeni gelen yabancımız, 3-4 antrenman yaptıktan sonra bize faydalı olabildi. Ne kadar doğru bir seçim olduğunu da oynadığı basketbolla gösterdi. Bizim tecrübeli oyuncularımız var. Bugün sahanın yıldızı, hem oyunuyla hem de skor üretmesiyle Ebru'ydu. Şu var, biz kendi içimizdeki maçın yıldızını, maçta çıkartabilen bir takıma sahibiz. Diğer oyuncularımızın da hem savunma hem de hücumda müthiş bir katkı gösterdiğini görmüş olduk. İlk maçımızı kazandık. Önümüzdeki hafta Samsun takımıyla deplasmanda oynayacağız. O maç, bizim için daha önemli bir karşılaşma. Yarından itibaren o maça hazırlanmaya çalışacağız."


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  SAMSUN

  ,

  Bugün

  ,

  Skor

  ,

  maç

  ,

  karşılaşma