Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Yalova İl Teşkilatı seçim çalışmasını sürdürüyor

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova Milletvekili adayları Fikri Demirel ve Mehmet Demirhan ile birlikte seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Öztabak, Demirel ve Demirhan'la beraber Yalova genelinde sivil toplum kuruluşları, kanat önderleri ve vatandaşları ziyaret ederek oylarını partilerine vermelerini istedi.

Ziyaretten sonra açıklama yapan Öztabak, Yalova'ya hizmet etmek, yatırımları ve farklılığı ile anılan bir kent oluşturmak için tüm vatandaşların oylarına talip olduklarını söyledi.

Gittikleri her yerde her kesimden insanın  kendilerine büyük ilgi gösterdiğini belirten Öztabak, "7 Haziran genel seçimleri 100 yıllık mücadelenin geldiği bir kavşak ve hesaplaşmanın günüdür. Geçmişte Kuran-ı Kerim'in, başörtüsünün, vicdan hürriyetinin yasaklandığı, ekonominin ve istikrarın dibe vurduğu, bir sente muhtaç olduğumuz ve derneklerimizin kapatıldığı günlerden bugünlere geldik. Bu tabi ki halkın partisi AK Parti sayesinde oldu. Halkımızın 7 Haziran'da partisine sahip çıkacağına inanıyorum" diye konuştu.