MHP Yalova İl Kongresi 18 Ocak'ta

MHP Yalova İl Kongresi 18 Ocak'ta
MHP Yalova İl Kongresi 18 Ocak'ta
YALOVA (AA) - MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, 18 Ocak'ta yapılacak olan İl Kongresi'ne, MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu'nun da...

YALOVA (AA) - MHP Yalova İl Başkanı Hasan Topçular, 18 Ocak'ta yapılacak olan İl Kongresi'ne, MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu'nun da katılacağını bildirdi.

Topçular, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Yalova Halk Eğitimi Merkezi'nde gerçekleştirilecek 7'nci Olağan İl Kongresi'nin, Yalova'ya ve Türkiye 'ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kongreye bütün partilileri davet ettiklerini aktaran Topçular, şunları kaydetti:

"MHP İl Teşkilatı olarak ilçe kongrelerimizi tamamladık. Genel Başkan Yardımcımız Zühal Topcu, kongremize katılacak ve bizleri şereflendirecektir. 18 Ocak'ta Halk Eğitimi Merkezi'nde saat 13.00'te başlayacak kongremize tüm dava arkadaşlarımızı davet ediyoruz. MHP, Türkiye genelinde kongrelerini tamamlamak üzeredir. Haziran ayında yapılacak Milletvekili Genel Seçiminde, yapılan kongreler sonucunda oluşan yeni ve güçlenmiş kadrolarla MHP'yi iktidara taşıyacağız. Bu kongreler sonucu oluşan teşkilatlar, önce ülkem ve milletim, sonra partim anlayışını taşıyan siyasi iradeyi iktidar yapmak için elinden gelen gayreti sonuna kadar sarf edecektir. Kongre sonuçlarıyla ilgili hiçbir telaşımız yoktur. Düşüncemiz; kongreler tamamlandıktan sonra Yalova'dan MHP milletvekilini meclise göndermek için bütün dava arkadaşlarımızı kucaklayıp çalışma seferberliği ilan edeceğiz. Kongremizin ülkemize, milletimize ve Yalova'mıza hayırlı olmasını en içten duygularımla temenni ediyorum."