Milletvekili genel seçimi

Milletvekili genel seçimi
Milletvekili genel seçimi
- AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak: - "Hem Yalovamızın hem de ülke sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın kararına herkes saygı gösterecek"

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Hem Yalovamızın hem de ülke sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın kararına herkes saygı gösterecek" dedi.

Öztabak, gazetecilere yaptığı açıklamada, Yalova'da güzel bir seçim kampanyası geçirdiklerini belirterek, "Ülke genelindeki yansımaların aynısı Yalova'da yaşandı. Şu anda Yalova'da bir AK Parti , bir de Cumhuriyet Halk Partisi şeklinde milletvekili sayısı gerçekleşmiş oldu. Ülke için net bir şey söylemek mümkün değil. Yurtdışı oylar var. Hem Yalovamızın hem de ülke sonuçlarının hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın kararına herkes saygı gösterecek" diye konuştu.

Kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti'den milletvekili seçilen Fikri Demirel ise iki ayda güzel bir seçim süreci yaşadıklarını anlattı.

Yalovalıların sandık başına giderek kararını verdiğini ifade eden Demirel, şunları söyledi:

"Tabii demokrasilerde halkın verdiği karara saygı duyacağız. Bu seçim sonuçlarının Yalovamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tabii ülkede de bir karar vermiştir Türk halkı, bunun da Türkiyemiz adına hayırlı olacağına inanıyorum. İnşallah hayırlara vesile olur. Biz de bundan sonraki süreçte milletvekili olarak hem ülkemiz hem de Yalovamız adına elimizden geleni yapmanın gayreti içinde olacağız."