Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- AK Parti Yalova İl Başkanı Öztabak: - "Başarılı bir seçim geçirdik. Partimiz yeniden tek başına iktidar oldu. Kazanan Türkiye oldu"

YALOVA (AA) - AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, "Başarılı bir seçim geçirdik. Partimiz yeniden tek başına iktidar oldu. Kazanan Türkiye oldu" dedi.

AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel ile parti binasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Öztabak, seçim sonuçlarının ülkeye, millete, Yalova'ya ve AK Parti teşkilatlarına hayırlar getirmesini diledi.

Önemli bir başarı elde edildiğini dile getiren Öztabak, şöyle konuştu:

"Ülkesini seven insanlar, yeniden güçlü bir şekilde tek başına iktidar. Kaybedeni olmayan bir seçim sonucunu Türkiye kazandı. İşçisi, emeklisi, ev hanımı, memuru her kesim kazandı. Çünkü Türkiye'nin istikbali, geleceği, siyasi istikrara bağlıydı. Bu yeniden sağlandı. Allah'a şükürler olsun. Yalova'da da teşkilatlarımızın üstün performansı söz konusu. Bütün teşkilatlarıma teşekkür ediyorum. Yüzde 9 civarında oy artışı sağladık. Başarılı bir seçim geçirdik. Partimiz yeniden tek başına iktidar oldu. Kazanan Türkiye oldu. Sadece şer güçler buna üzülmüş olabilir."

Demirel de Türkiye'nin bir seçimi daha geride bıraktığını hatırlattı.

Sonuçların ülkeye, millete, Yalova'ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunan Demirel, "Bu sonuca Türkiye'nin ihtiyacı vardı. 4 aylık bir istikrarsızlık bugün sabahtan sizlerin izlediğiniz gibi istikrara bıraktı. İnşallah Rabbim bizi utandırmaz. Bu millet her şeyin en iyisine layık. Millet gereğini sandıkta yaptı. Bundan sonra da gereğini yapmak AK Parti hükümetine, bizlere düşer. Bizler de milletimize layık olmak için ülkemizi en ileri noktaya götürme çabasında olacağız. Hayırlı uğurlu olsun" ifadesini kullandı.