Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
- Eski AK Parti Yalova Milletvekili Coşkun: - "Seçim bitmiştir ve artık yük AK Parti'nin sırtındadır, sorumluluk öncelikle AK Parti'ye aittir"

YALOVA (AA) - Eski AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, "Seçim bitmiştir ve artık yük AK Parti'nin sırtındadır, sorumluluk öncelikle AK Parti'ye aittir" ifadesini kullandı.

Coşkun, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 Kasım'da tarihe geçecek yeni bir demokrasi zaferine imza attıklarını belirtti.

Milli iradenin yeniden tecellisi ile ülkede ileri demokrasi yolunda yeni bir mesafenin daha böylece katedildiğini vurgulayan Coşkun, şunları kaydetti:

"Seçim bitmiştir ve artık yük AK Parti'nin sırtındadır, sorumluluk öncelikle AK Parti'ye aittir. Başta Başbakanımız Ahmet Davutoğlu olmak üzere inanıyorum ki AK Parti kadroları milletimizi rahatlatacak, kardeşliğimizi güçlendirecek, AK Parti'ye oy veren vermeyen herkesi kucaklayacak bir anlayışı, reformları ve hizmeti devam ettirecek yeni hamleleri gerçekleştirecektir. Türkiye'de olduğu gibi Yalovamızda da partimize oy veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Seçilen milletvekili arkadaşlarımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum."