Milli basketbolcu Alben'den, ismini taşıyan bebeğe ziyaret

Milli basketbolcu Alben'den, ismini taşıyan bebeğe ziyaret
Milli basketbolcu Alben'den, ismini taşıyan bebeğe ziyaret
- Galatasaray Odeabank oyuncusu Işıl Alben, adını taşıyan sarı-kırmızılı takımın taraftarı bir çiftin bebeğini, Yalova'da ziyaret etti - Alben: "Galatasaray camiasına ve bu güzel aileye layık olmak için her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım"

YALOVA (AA) - Galatasaray Odeabank  Kadın Basketbol Takımı oyuncusu Işıl Alben, adını taşıyan sarı-kırmızılı takımın taraftarı bir çiftin bebeğini, Yalova'da ziyaret etti. 

Yalova'da yaşayan Galatasaray taraftarı Cenk (32) ve Zeynep Toprak (22) çifti, 30 Nisan'da dünyaya gelen bebeklerine sarı-kırmızılı kulübün kadın basketbol oyuncusu Işıl Alben'in adını verdi.

Bebeği görmek için kente gelen Işıl Alben, evlerinde ziyaret ettiği Toprak çiftine ismini bebeklerine verdikleri için teşekkür etti. Adaşını kucağına alıp seven Alben, bebeğe çeşitli hediyeler verdi. 

Alben, AA muhabirine yaptığı açıklamada, isminin bir bebeğe konulduğu haberini duyduğu ilk anda çok duygulandığını ifade ederek, haberi internette gördüğünde de gözleri dolarak okuduğunu söyledi.

Bu onuru ve gururu kendisine yaşattıkları için aileye teşekkür eden Alben, "Galatasaray camiasına ve bu güzel aileye layık olmak için her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım" diye konuştu.

Bebeğin babası Cenk Toprak da eşinin hamile olduğunu duyduğu ilk günden beri çocuğuna, kız olursa Işıl Alben,  erkek olursa Alpaslan Dikmen adını koyma kararı aldığını belirtti.

Işıl Alben'in kendilerini ziyarete gelmesi dolayısıyla rüyalarının gerçek olduğunu dile getiren Toprak, "Yalova'da özelikle UltrAslan koordinatörü olarak şu an çok gururluyum. Ne mutlu bize ki Işıl Alben'i burada ağırladık" dedi.

Anne Zeynep Toprak ise Işıl Alben'i Yalova'da ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Galatasaray

  ,

  Basketbol

  ,

  hamile

  ,

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  zaman